czwartek, 28 września 2017

Europejski Dzień Języków 2017

Meldujemy się po pewnej przerwie, ale za to ze sporą energią. Początek roku rozpoczęliśmy od przygotowań szkolnego święta z okazji Europejskiego Dnia Języków. Do nauczycieli języków obcych przyłączyli się też samorządowcy i w tak zacnym gronie opracowaliśmy dwudniowe wydarzenie w którym uczestniczyły klasy IV-VII oraz IIG i IIIG.
W poniedziałek podczas przerwy na korytarzach samorządowcy szkolni prowadzili sondę sprawdzającą znajomość języków wśród uczniów . Potem odbyło się anglojęzyczne karaoke, w którym wzięły udział klasy VII i IIG. quiz i kalambury językowe z podziałem na grupy 'red', 'purple', 'blue' oraz 'yellow'. Punktem kulminacyjnym był tego dnia zdecydowanie pokaz mody oraz kuchenne rewolucje. We środę  program obejmował quiz 5 sekund z zadaniami angielskimi, niemieckie i angielskie łamańce językowe schowane za kodami QR, kaligramy i kahoot.
Za wielkie zaangażowanie dziękujemy uczniom, całym klasom, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom - dzięki współpracy tylu osób wydarzyło się tak wiele!!! Świętowaliśmy nie tylko z okazji języków, integracja przede wszystkim . 
Wyniki konkursów poznamy po zakończeniu całego programu, czyli najdalej do poniedziałku. Odwiedzajcie projektowy fanpage, żeby być na bieżąco!
Tyle wspaniałych talentów z nami dzieliliście. Dziękujemy i zapraszamy za rok. Ale myślę, że każda lekcja języka będzie wydarzeniem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz