środa, 29 stycznia 2014

Apel o cyberprzemocy

Dzisiaj klasa czwarta przygotowała bardzo fajny apel. O cyberprzemocy. Dowiedzieliśmy się o adresach i miejscach, gdzie można się zgłosić, jeśli nas coś niepokoi. Wiemy, że nie ujawniamy swoich danych osobowych, loginów, haseł. Kuba i Aneta odegrali świetną scenkę przy komputerach. Nasi uczniowie wzięli także udział w kursie e-learningowym  na temat bezpieczeństwa on-line i otrzymali dziś dyplomy. :)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję klasie i p. Magdzie, która czuwała nad przebiegiem apelu. Bardzo mi się podobały rekwizyty i 'kostiumy' aktorów :) Strzał w dziesiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie byłam na apelu ponieważ jestem chora :( ale na pewno bardzo fajnie to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawy i ładnie przygotowany. A Ty - zdrowiej :) Pozdrawiam.
   PS. Do projektu eTwinning (cultural rainbow) kilka słów o sobie może potem przygotujesz? (Slajd powerpoint z jakimiś 1-2 foto?)

   Usuń
  2. dobrze, dobrze postaram się :)

   Usuń
  3. Mnie też nie było bo też chora byłam.Ale żałuje na pewno było świetnie :*

   Usuń
  4. To jakaś epidemia? Ciebie też proszę o kilka zdań o sobie po angielsku i 1-2 fotografie, w tym jedna z okolicy? Jakaś ładna i koniecznie własnej produkcji. Może coś zimowego, tak ładnie za oknami :)

   Usuń
 3. W imieniu klasy IV bardzo dziękuję za ciepłe słowa, jestem z nich taka dumna!!! Są świetni - bardzo się starali i stresowali występem. Zrealizowali go na 100% - BRAWO MOJE CZWARTACZKI!!!!!

  OdpowiedzUsuń